Opunciový olej

Péče o pleť
opuncie

 "Dávka vitamínu E místo botoxu"

Opunciový olej za studena lisovaný  má charakteristickou vůni a barvu. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitamínů A, E, F a K. Doporučuje se pro péči o zralou pleť se sklonem k  vráskám.

 

 Antioxidační a vyživující  - zralá a unavená pleť 

  • Čištění  - zkapalňuje kožní maz, čistí ucpané póry 
  • Vyhlazuje a  zpevňuje - vyplňuje vrásky, zpevňuje pokožku
  • Pigmentační skvrny a jizvy 
  • revitalizační sérum pro jemné vrásky kolem očí a rtů. 

Složení:   Opuntia Ficus Indica Seed Oil 100%

 

Použití: Na navlhčenou plet naneste 2-3 kapky a jemně vmasírujte kolem vrásek. Perfektně funguje v kombinaci s arganovým olejem nebo marulovým olejem.

Balení:   skleněná lahvička se skleněným kapátkem

Obsah: 10ml

Skladování:  Suchém a temném místě 

Země původu: Maroko

 

549 Kč
Skladem

Za studena lisovaný ze semínek plodů opuncie(kaktusu). Je považován za nejdražší a nejvzácnější olej na světě. Říká se mu také přírodní botox. Na 1l je potřeba 800kg plodů opuncie. Nejlepší olej na vyhlazení vrásek, který lze najít. Lehký a dobře se vstřebává, takže skvělá volba pro problematickou pleť. Opunciový olej funguje jako revitalizační sérum pro jemné vrásky kolem očí a rtů. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny cenné pro pokožku, včetně kyseliny linolenové. Za studena lisovaný opunciový  olej je cenným zdrojem nejen vitamínu E, ale také vitamínu A, F, K a minerálních látek: draslíku, vápníku, fosforu, železa, hořčíku a zinku. Díky tak dokonalému složení přírodních složek olej vyživuje a vyhlazuje zralou pleť. Vitamíny obsažené v oleji příznivě ovlivňují kožní změny: pigmentové skvrny, jizvy.

Kód Kód: 370
Kategorie: Za studena lisované oleje
Zpět do obchodu