Kyselina hyaluronová 3%

Kyselina hyaluronová je polysacharid přirozeně se vyskytující v těle vyplňující mezi buněčné prostory. Kyselina hyaluronová se používá nejen na omlazení pleti. Její účinky se využívali již v 60-letech minulého století na popáleniny a kožní vředy. Později  v očním lékařství a nově se přidává i do očních kapek, roztoků na kontaktní čočky a v plastické chirurgii na výplň vrásek.

Důležité je, aby se vyskytovala ve dvou podobách vysoko a nízkomolekulární. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová nemá šanci proniknout do hlubších vrstev kůže, ale i na jejím povrchu se najde úkol pro ni. Zachycuje vlhkost z okolního prostředí a vytváří bariéru zabraňující transdermální ztrátě vody a vysušování pokožky, která si díky tomu uchovává hladký, pružný povrch. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová účinkuje v hlubších vrstvách kůže. Váže na sebe vlhkost a nabobtná jako houbička utěsňující mezibuněčné prostory.  Aplikovaná před krémem (olejem na pletˇ) v podobě séra,bude účinkovat jako expresní lifting. Výborně připraví pokožku na vstřebávání živin z krému (olejů na pletˇ). Voda, kterou na sebe navázaly, se uvolňuje a vstřebává se do pokožky průběžně. Pleť se tak příjemně vyplní, působí svěže a hebce. Tvorba kolagenových a elastinových vláken v pleti nevytvoří, ale dokáže vyplnit prostor mezi nimi.

Krémy s kyselinou hyaluronovou nejsou žádnou novinkou. Velká část z nich však pouze vytvoří na povrchu pleti jemný film, který nemá dlouhodobý účinek. Mnohem účinnější bývají séra čisté kyseliny hyaluronové.

Pro všechny typy pleti již při prvním příznacích stárnutí. Vynikající účinky na zralou  a stárnoucí pletˇ s jemnými i hlubšími vráskami. Rychlý lifting a osvěžení. Pravidelným používáním zpevníte svou pletˇ s trvalými výsledky.

Zpět do obchodu