Kyselina hyaluronová 5%

Kyselina hyaluronová je látka,kterou si vytváří organismus přirozeně. Jde o důležitou složku kůže a pojivých tkání. Je například v kloubech, ve sklivci oka, vlasech, dásních a ve vrstvách kůže.Nově se přidává i do  nosních kapek. Nemusí sloužit k léčbě rýmy,ale pečuje o vlhkost a odolnost vůči infekcím a rychlejší regeneraci.  V kůži zajišťuje pružnost, jemnost a hydrataci.Kosmetika s kyselinou hyaluronovou je velice populární,protože je efektivní při stávajících vrásek a pomáhá předcházet tvorbě nových vrásek.

Kolagen a kyselina hyaluronová jsou dva základní prvky kůže. Kolagen se stará o pevnost a kyselina hyaluronová tvorbu kolagenu v našem těle vyživuje. Hlavní úlohou kyseliny hyaluronové je udržení optimální napětí a pružnost pokožky. Její nedostatek a snižování přirozeného výskytu v pleti působí vznik vrásek a povislých kontur.

Kyselina hyaluronová je bezpečná. Je přirozeně obsažena v těle, takže pro tělo její zpracování není žádným problémem. Pouze výjimečně může kyselina hyaluronová způsobit alergické reakce. Výborné jsou séra ve formě gelu s kyselinou hyaluronovou. Gely se obvykle dobře vstřebávají do pokožky a jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Gelové sérum: Aplikace na pokožku může být velmi účinná,je ovšem důležité zvolit produkt s dostatečně vysokou koncentraci. Čtěte složení.

5% kyselina hyaluronová je speciálně určena pro ošetření velmi suché a dehydrované pleti. Má schopnost spojovat molekuly vody a udržet je v pokožce. Je velmi účinná při ošetření vrásek a výrazových linek. Zpomaluje proces stárnutí.

Naše sérum obsahuje dva druhy kyseliny hyaluronové. S menšími molekulami pronikají hluboko do pokožky a světšími molekulami,které jsou důležité pro vrchní vrstvu kůže. Kyselina hyaluronová regeneruje,hydratuje a vyhlazuje pleť. Díky praktickému kapátku se dobře nanáší. Použití: 1x denně ideálně večer naneste na čistou a  navlhčenou pleť. Poté naneste hydratační krém nebo olej (např.arganový,marulový).

Pokud chcete omládnout a navrátit pleti její pružnost kyselina hyaluronová je správnou volbou. Je to velký poklad v malé lahvičce. 

Zpět do obchodu