Kyselina hyaluronová 5%

Péče o pleť
kys5

 Je husté gelové sérum se speciálně vybraným složením směsi kyselin: s nízkou a vysokou molekulovou hmotností. Takové vhodné složení způsobuje, že sérum působí na dvou úrovních: na povrchu pokožky a proniká do ní. To nejen způsobuje zadržování vody v epidermis, ale také zvlhčuje pokožku zevnitř. Vstřebávání živin z krému nebo oleje naneseného na pokožku po použití séra bude efektivnější. Pokožka je viditelně hydratovaná, pružná a uvolněná. Sérum se okamžitě vstřebává a všechny výživné látky obsažené v krému nebo oleji naneseném na pleť po použití séra se okamžitě a účinně vstřebávají. I ta nejsušší pokožka se hloubkově hydratuje, vyživuje, pruží a regeneruje.

  • vysoká hydratace
  • přirozeně obsažená v těle
  • vrásky jsou postupně vyhlazeny
  • omezuje tvorbu vrásek
  • zjemňuje pokožku
  • mladistvý vzhled

Pozor! Lidé se suchou a velmi suchou pokožkou mohou pociťovat pálení a zarudnutí v prvních dnech používání. Může za to intenzivní lokální hydratace pokožky. Tento efekt by však měl po několika použitích odeznít.

Použití: Sérum naneste pomocí skleněné pipety na pokožku obličeje, krku, dekoltu a pod oči. Vklepejte konečky prstů dokud se nevstřebá. Pod 5% kyselinu hyaluronovou  doporučuji navlhčit plet. Sérum se doporučuje používat pravidelně večer před aplikací krému nebo olejíčku. Skleněná pipeta umožňuje přesnou aplikaci.

 

Složení: Aqua, Hyaluronic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate 

Balení:   skleněná lahvička se skleněným kapátkem

Obsah: 30ml

Skladování: Suchém a temném místě 

549 Kč
Skladem

Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid (polysacharid), který se nachází v lidské kůži. Je součástí mezibuněčné matrice dermis. Jeho úkolem je vázat vodu, která zvlhčuje vrstvy pokožky, díky čemuž je pokožka přirozeně elastická a vláčná. Dobře hydratovaná pokožka je lepší bariérou proti škodlivým vnějším faktorům, rychleji se regeneruje. S přibývajícím věkem se snižuje množství přirozené kyseliny hyaluronové a tím se snižuje elasticita pokožky, přispívá k tvorbě vrásek, suché pleti a snižování její elasticity. Správná hydratace pokožky, dodáním kyseliny hyaluronové a doplněním jejích nedostatků, může tyto procesy oddálit. V současnosti se získává biotechnologickými metodami pomocí bakterií Streptococcus.

Kód Kód: 634
Kategorie: Kyselina Hyaluronová
Zpět do obchodu