Kyselina hyaluronová 10%

Novinka Péče o pleť
kys10

Je husté sérum s trojím účinkem. Díky použití vhodného složení směsi tří typů kyselin: vysokomolekulární, středněmolekulární a nízkomolekulární. Vhodný poměr kyselin v gelu zajišťuje vstřebávání kyseliny do hlubších partií pokožky a zároveň působí na povrchu, aby byla pokožka správně zvlhčena. Jedná se o produkt nejvyšší kvality.

  • vysoká hydratace
  • přirozeně obsažená v těle
  • vrásky jsou postupně vyhlazeny
  • omezuje tvorbu vrásek
  • zjemňuje pokožku
  • mladistvý vzhled

Sérum se okamžitě vstřebává a všechny výživné látky obsažené v krému nebo oleji naneseném na pleť po použití séra se okamžitě a účinně vstřebávají. I ta nejsušší pokožka se hloubkově hydratuje, vyživuje, pruží a regeneruje.

Pozor!Lidé se suchou a velmi suchou pokožkou mohou pociťovat pálení a zarudnutí v prvních dnech používání. Může za to intenzivní lokální hydratace pokožky. Tento efekt by však měl po několika použitích odeznít.

Použití: Sérum naneste pomocí skleněné pipety na pokožku obličeje, krku, dekoltu a pod oči. Vklepejte konečky prstů dokud se nevstřebá. Sérum se doporučuje používat pravidelně večer před aplikací krému nebo oleje. Skleněná pipeta umožňuje přesnou aplikaci. 

 

Složení: Aqua, Hyaluronic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate 

Balení:   skleněná lahvička se skleněným kapátkem

Obsah: 30ml

Skladování: Na suchém a temném místě

 

699 Kč
Skladem

Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid (polysacharid), který se nachází v lidské kůži. Je součástí mezibuněčné matrice dermis. Jeho úkolem je vázat vodu, která zvlhčuje vrstvy pokožky, díky čemuž je pokožka přirozeně elastická a vláčná. Dobře hydratovaná pokožka je lepší bariérou proti škodlivým vnějším faktorům, rychleji se regeneruje. S přibývajícím věkem se snižuje množství přirozené kyseliny hyaluronové a tím se snižuje elasticita pokožky, přispívá k tvorbě vrásek, suché pleti a snižování její elasticity. Správná hydratace pokožky, dodáním kyseliny hyaluronové a doplněním jejích nedostatků, může tyto procesy oddálit. V současnosti se získává biotechnologickými metodami pomocí bakterií Streptococcus.

Kód Kód: 165
Kategorie: Kyselina Hyaluronová
Zpět do obchodu