Avokádový olej

Péče o pleť
Avokádový olej

  "Pro nejmenší"

Avokádový olej se získává lisováním dužiny plodů avokáda. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, mikro a makro prvky, fytosteroly, lecitin a skvalen. Je biokompatibilní s epidermálními lipidy, proniká do hlubokých částí pokožky, vyživuje ji a regeneruje. Doporučeno zejména pro citlivou pokožku, náchylnou k alergiím a atopii.

Složení:  Persea Gratissima (avokádový) olej

Doporučení: Atopická pokožka - silná hydratace citlivé a k alergiím náchylné pokožky, brzdí transepidermální ztrátu vody, proniká do hlubokých partií pokožky, vyživuje a regeneruje. Zvláště se doporučuje pro péči o citlivou pokožku dětí a kojenců. Je biokompatibilní s epidermálními lipidy. Avokádový olej má přirozený faktor SPF 3-4.

Masáž: Avokádový olej je hustý olej. Doporučuje se kombinovat s olejem ze sladkých mandlí v poměru 1:1.

Zánětlivé změny, mykózy, ekzémy a dermatózy - obsah skvalenu má protizánětlivé a protiplísňové vlastnosti a vysoký obsah chlorofylu zklidňuje a tiší kožní změny.

 

Použití: Péče o pleť: naneste malé množství oleje na navlhčenou pokožku a nechte ať se vstřebá.  Používejte dvakrát denně.

Balení:  skleněná lahvička s atomizérem s PP uzávěrem

Obsah: 100ml

Skladování: Suchém a temném místě 

 

299 Kč
Skladem

Avokádový olej se získává lisováním za studena zralých plodů avokáda. Také známý jako olej sedmi vitamínů (ABDEHK-PP). Avokádový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, mikro a makro prvky, fytosteroly, lecitin a skvalen. Jedná se o 100% přírodní a bezpečný produkt nejvyšší kvality. Avokádový olej se používá samostatně k masážím a jako doplněk do kosmetiky, masek a peelingů.

Kód Kód: 638
Kategorie: Za studena lisované oleje
Zpět do obchodu